LAPTOP HP 15-DY5599NR 15.6" I3 8GB RAM 128GB SSD
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
MPN:
0f7adce7-8d69-4b26-8ffb-858372049cfc
Shipping:
Calculated at Checkout
On Sale
Frequently bought together:
Description
HP 15 inch Laptop, FHD Display, Intel Core i3-1215U, 8 GB RAM, 128 GB SSD, Intel UHD Graphics, Windows 11 Home, 15-dy5599nr (2023)
Brand HP
Model Name i3 12th Gen 15-dy5599nr
Screen Size 15.6 Inches
Color Gray
Hard Disk Size 128 GB
CPU Model Core i3
Ram Memory Installed Size 8 GB
Operating System Windows 11 Home
Special Feature HD Audio
Graphics Card Description Integrated
About this item
  • DO MORE, ALL DAY - Designed to keep you productive and entertained from anywhere, the HP 15.6 inch Laptop PC combines long lasting battery life with a thin and portable, micro-edge bezel design
  • MADE WITH THE PLANET IN MIND - The HP 15.6 inch Laptop is EPEAT Silver registered and ENERGY STAR certified, containing sustainable, post-consumer recycled plastics